Udźwiękowienia

Jako specjaliści w zakresie realizacji dźwięku oferujemy m.in. kompleksowe udźwiękowienie filmów i reklam. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zastosowaniu najnowszych technologii nasze usługi gwarantują, że Twoje produkcje audiowizualne będą dopracowane od strony dźwiękowej w 100%. Zapraszamy do współpracy!

Na czym polega udźwiękowienie filmu lub reklamy?

Udźwiękowienie to proces kreowania sceny dźwiękowej w filmach, reklamach czy grach, na który składają się m.in.: nagranie i synchronizacja dialogów, dodanie muzyki i dźwięków otoczenia, tworzenie efektów specjalnych oraz odpowiednie zbalansowanie wszystkich elementów dźwiękowych tak, aby współgrały ze sobą.

W naszym studiu nagraniowym w Warszawie zajmiemy się dla Ciebie kompleksową realizacją zlecenia dotyczącego każdego z ww. typów materiału multimedialnego. We Wspak Studio podchodzimy do każdego projektu z pełnym zaangażowaniem i służymy radą oraz doświadczeniem, by wypracować dla naszych klientów możliwie jak najlepsze rozwiązania i spełnić oczekiwania przyszłych odbiorców filmu czy reklamy.

Dlaczego warto postawić właśnie na nas?

  • Doświadczenie – dzięki kierunkowemu wykształceniu i wieloletniemu doświadczeniu w branży mamy niezbędną wiedzę i umiejętności, aby przeprowadzić udźwiękowienie reklamy lub filmu na najwyższym poziomie.
  • Technologia – korzystamy z najnowszych technologii, aby zapewnić naszym klientom najlepsze usługi udźwiękowienia.
  • Zaangażowanie – jesteśmy w pełni zaangażowani w każde zlecenie i traktujemy je z największą powagą.

Szeroka oferta Wspak Studio

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty usług związanych z szeroko pojętą realizacją dźwięku:

Działamy również poza ścianami naszego studia podcastowego w Warszawie, zajmując się m.in. nagłośnieniem imprez. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

 

nasza oferta

Realizacja nagrań

Chcesz uwiecznić swoje muzyczne pomysły? Cenisz sobie przyjemną atmosferę? Umów się na nagranie w studiu WSPAK! Dysponujemy przestronnymi, klimatyzowanymi studiami z opcją nagrań wielościeżkowych i równie dużą reżysernią, co pozytywnie wpływa na komfort pracy nawet przy dużych projektach. Skontaktuj się z nami już dziś, zaproponujemy odpowiednie rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i przygotujemy ofertę.

Mix / Mastering / Postprodukcja

Realizujemy zlecenia miksu i/lub masteringu zarówno materiałów nagrywanych w naszych studiach jak i tych nadesłanych przez internet. Przygotujemy Twoje nagrania do publikacji w serwisach streamingowych lub do tłoczenia nośników fizycznych.

Audycje i podcasty

Nasze studia nagraniowe to przestrzeń, w której możesz czuć się swobodnie i realizować swoje pomysły bez obaw o zagadnienia techniczne. Estetycznie wykończone pomieszczenia z dobrą akustyką i klimatyzacją pozwalają na rejestrację nawet dłuższych audycji i podcastów, zarówno w formie audio jak i wideo.

Spoty reklamowe

Stawiamy na kreatywność dzięki czemu Twoja reklama wyróżni się na tle innych. Stworzymy dla Ciebie muzykę, efekty dźwiękowe oraz przeprowadzimy nagrania z profesjonalnymi lektorami. Wszystko w oparciu o scenariusz, który przygotujemy wspólnie na jednym ze spotkań.

Udźwiękowienia

Nasze doświadczenie i wiedza są niewątpliwymi atutami, dzięki którym stworzymy efekty dźwiękowe do Twojego filmu, reklamy, gry, aplikacji lub słuchowiska. Szelest liści, strumień wody, kroki na trawie odpowiednio dopasowane do treści pozwolą czerpać pełnię satysfakcji z produkcji.

Audiobooki / Słuchowiska

Dysponujemy dużą bazą różnorodnych głosów, współpracujemy na co dzień z wieloma utalentowanymi lektorami. Posiadamy ogromne doświadczenie w przekuwaniu słowa drukowanego na fale dźwiękowe które trafiają do serc słuchaczy. Dbamy przy tym o najwyższą jakość produkcji. Z nami to nie może się nie udać!

Realizacja dźwięku live

Studio to nasz żywioł, jednak nasz wszechstronny zespół z wielką chęcią zajmuje się również realizacją wszelkiej maści wydarzeń live. Mamy za sobą kilkanaście różnego rodzaju sztuk, żadne wyzwanie nam nie straszne więc do naszego portfolio szybko dopisujemy kolejne!

KONTAKT Z NAMI

SOCIAL MEDIA