Spoty reklamowe

Poszukujesz profesjonalnego studia lektorskiego w Warszawie? Chcesz zrealizować nagrania lektorskie pod okiem specjalistów z branży dźwiękowej i wybrać ulubiony głos z naszej obszernej bazy? A może interesuje Cię produkcja spotów reklamowych dla działalności Twojej lub Twojego klienta? Zapraszamy do Wspak Studio, gdzie każda z tych usług zostanie wykonana na najwyższym poziomie i w 100% terminowo.

Fachowe nagrania lektorskie w Warszawie i nie tylko

W naszym studiu nagraniowym w Warszawie mamy do swojej dyspozycji nowoczesny sprzęt, który w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem umożliwia realizację materiałów na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz wykształconych specjalistów w zakresie realizacji dźwięku lub odpowiedniego lektora do swojej reklamy, to znajdziesz ich właśnie u nas. Co więcej, nagrania lektorskie zrealizujemy dla Ciebie także online! Jeśli znajdujesz się poza stolicą, to możemy całość współpracy przeprowadzić przez internet. Gwarantujemy, że efekt końcowy będzie odpowiadał Twoim wymaganiom!

Zachęcamy do skorzystania z naszych umiejętności zdobywanych podczas wielu projektów dźwiękowych różnego rodzaju. Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i wydawnictwami. Wspak Studio to nie tylko miejsce, w którym pracujemy. To przede wszystkim marka oparta na najwyższej jakości oferowanych usług, w skład których wchodzą również:

Nasza działalność wykracza jednak również poza studio podcastowe w Warszawie, w którym zajmujemy się dla naszych klientów szeroko pojętą realizacją dźwięku. Zajmujemy się też m.in. nagłośnieniem imprez w Warszawie oraz innych polskich miastach. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami!

 

nasza oferta

Realizacja nagrań

Chcesz uwiecznić swoje muzyczne pomysły? Cenisz sobie przyjemną atmosferę? Umów się na nagranie w studiu WSPAK! Dysponujemy przestronnymi, klimatyzowanymi studiami z opcją nagrań wielościeżkowych i równie dużą reżysernią, co pozytywnie wpływa na komfort pracy nawet przy dużych projektach. Skontaktuj się z nami już dziś, zaproponujemy odpowiednie rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i przygotujemy ofertę.

Mix / Mastering / Postprodukcja

Realizujemy zlecenia miksu i/lub masteringu zarówno materiałów nagrywanych w naszych studiach jak i tych nadesłanych przez internet. Przygotujemy Twoje nagrania do publikacji w serwisach streamingowych lub do tłoczenia nośników fizycznych.

Audycje i podcasty

Nasze studia nagraniowe to przestrzeń, w której możesz czuć się swobodnie i realizować swoje pomysły bez obaw o zagadnienia techniczne. Estetycznie wykończone pomieszczenia z dobrą akustyką i klimatyzacją pozwalają na rejestrację nawet dłuższych audycji i podcastów, zarówno w formie audio jak i wideo.

Spoty reklamowe

Stawiamy na kreatywność dzięki czemu Twoja reklama wyróżni się na tle innych. Stworzymy dla Ciebie muzykę, efekty dźwiękowe oraz przeprowadzimy nagrania z profesjonalnymi lektorami. Wszystko w oparciu o scenariusz, który przygotujemy wspólnie na jednym ze spotkań.

Udźwiękowienia

Nasze doświadczenie i wiedza są niewątpliwymi atutami, dzięki którym stworzymy efekty dźwiękowe do Twojego filmu, reklamy, gry, aplikacji lub słuchowiska. Szelest liści, strumień wody, kroki na trawie odpowiednio dopasowane do treści pozwolą czerpać pełnię satysfakcji z produkcji.

Audiobooki / Słuchowiska

Dysponujemy dużą bazą różnorodnych głosów, współpracujemy na co dzień z wieloma utalentowanymi lektorami. Posiadamy ogromne doświadczenie w przekuwaniu słowa drukowanego na fale dźwiękowe które trafiają do serc słuchaczy. Dbamy przy tym o najwyższą jakość produkcji. Z nami to nie może się nie udać!

Realizacja dźwięku live

Studio to nasz żywioł, jednak nasz wszechstronny zespół z wielką chęcią zajmuje się również realizacją wszelkiej maści wydarzeń live. Mamy za sobą kilkanaście różnego rodzaju sztuk, żadne wyzwanie nam nie straszne więc do naszego portfolio szybko dopisujemy kolejne!

KONTAKT Z NAMI

SOCIAL MEDIA