Realizacja nagrań

Szukasz nowoczesnego i wszechstronnego studia nagrań w Warszawie? Interesuje Cię realizacja dźwięku na najwyższym poziomie? A może chcesz nawiązać współpracę ze studiem dubbingowym, w których specjaliści zajmą się dźwiękową oprawą produkowanego przez Ciebie filmu lub serialu? Poszukiwania zakończone! Wspak Studio to miejsce, a w zasadzie ludzie je tworzący, którzy zajmą się dla Ciebie każdą z wyżej wymienionych usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie realizacji dźwięku w Warszawie, ale oferujemy również współpracę online. Nasz zespół doświadczonych specjalistówgwarantujefachową obsługę oraz realizację zleceń przy pomocy nowoczesnego sprzętu – w 100% zgodnie z wizją klienta.

Studio nagrań w Warszawie, którego szukałeś/aś!

Nasze znakomicie wyposażone studio realizacji dźwięku sprawia, że możemy podjąć się szerokiego zakresu zleceń. W zakres naszych usług wchodzą m.in.:

Działamy także poza naszym studiem nagraniowym w Warszawie, zajmując się nagłaśnianiem imprez.

Wszechstronna wiedza zdobywana na studiach oraz w praktyce, a także doświadczenie zbierane podczas wielu projektów różnego rodzaju sprawiają, że możemy kompleksowo podejść do obsługi wielu klientów oczekujących najwyższej jakości usług z zakresu szeroko pojętej realizacji dźwięku w Warszawie i nie tylko. Szukasz studia dubbingu oferującego szeroki wybór charakterystycznych głosów lektorskich? A może planujesz nagranie piosenki w studiu w Warszawie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Ponadto klienci spoza stolicy mogą nawiązać z nami współpracę zdalną. Jeśli więc szukasz studia nagrań online, zapraszamy do kontaktu!

 

nasza oferta

Realizacja nagrań

Chcesz uwiecznić swoje muzyczne pomysły? Cenisz sobie przyjemną atmosferę? Umów się na nagranie w studiu WSPAK! Dysponujemy przestronnymi, klimatyzowanymi studiami z opcją nagrań wielościeżkowych i równie dużą reżysernią, co pozytywnie wpływa na komfort pracy nawet przy dużych projektach. Skontaktuj się z nami już dziś, zaproponujemy odpowiednie rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i przygotujemy ofertę.

Mix / Mastering / Postprodukcja

Realizujemy zlecenia miksu i/lub masteringu zarówno materiałów nagrywanych w naszych studiach jak i tych nadesłanych przez internet. Przygotujemy Twoje nagrania do publikacji w serwisach streamingowych lub do tłoczenia nośników fizycznych.

Audycje i podcasty

Nasze studia nagraniowe to przestrzeń, w której możesz czuć się swobodnie i realizować swoje pomysły bez obaw o zagadnienia techniczne. Estetycznie wykończone pomieszczenia z dobrą akustyką i klimatyzacją pozwalają na rejestrację nawet dłuższych audycji i podcastów, zarówno w formie audio jak i wideo.

Spoty reklamowe

Stawiamy na kreatywność dzięki czemu Twoja reklama wyróżni się na tle innych. Stworzymy dla Ciebie muzykę, efekty dźwiękowe oraz przeprowadzimy nagrania z profesjonalnymi lektorami. Wszystko w oparciu o scenariusz, który przygotujemy wspólnie na jednym ze spotkań.

Udźwiękowienia

Nasze doświadczenie i wiedza są niewątpliwymi atutami, dzięki którym stworzymy efekty dźwiękowe do Twojego filmu, reklamy, gry, aplikacji lub słuchowiska. Szelest liści, strumień wody, kroki na trawie odpowiednio dopasowane do treści pozwolą czerpać pełnię satysfakcji z produkcji.

Audiobooki / Słuchowiska

Dysponujemy dużą bazą różnorodnych głosów, współpracujemy na co dzień z wieloma utalentowanymi lektorami. Posiadamy ogromne doświadczenie w przekuwaniu słowa drukowanego na fale dźwiękowe które trafiają do serc słuchaczy. Dbamy przy tym o najwyższą jakość produkcji. Z nami to nie może się nie udać!

Realizacja dźwięku live

Studio to nasz żywioł, jednak nasz wszechstronny zespół z wielką chęcią zajmuje się również realizacją wszelkiej maści wydarzeń live. Mamy za sobą kilkanaście różnego rodzaju sztuk, żadne wyzwanie nam nie straszne więc do naszego portfolio szybko dopisujemy kolejne!

KONTAKT Z NAMI

SOCIAL MEDIA