Realizacja dźwięku live

Wspak Studio to nie tylko nowoczesne i dobrze wyposażone studio nagraniowe w Warszawie. To przede wszystkim grupa specjalistów, którzy zajmują się szeroko pojętą inżynierią dźwięku, w ramach której oferujemy m.in. profesjonalne nagłośnienie imprez w Warszawie oraz innych polskich miastach! Jeśli szukasz ekipy fachowców, która zadba o to, by na Twoim koncercie, festynie lub innym evencie dźwięk płynący z głośników był na najwyższym poziomie, to zapraszamy do współpracy!

Inżynieria dźwięku w Warszawie i nie tylko!

Przenosimy akustykę sal muzycznych oraz otwartych terenów na zupełnie inny wymiar, tworząc niezapomniane wrażenia dźwiękowe. Jako studio zrzeszające specjalistów wykształconych w kierunku realizacji dźwięku, oferujemy kompleksową obsługą wydarzeń muzycznych. W tym miejscu zachęcamy do odwiedzin naszych profilów w social mediach, na których dostępne są krótkie relacje z niektórych naszych realizacji. Zapraszamy do obserwowania: Instagram, Facebook.

Nasza oferta to naturalnie nie tylko nagłaśnianie koncertów i spektakli teatralnych. W naszym studiu realizujemy również zlecenia, takie jak: nagrania audiobooków, podcastów oraz innych nagrań lektorskich, montaż dźwięku i udźwiękowienie filmów. Oferujemy także mix i mastering online. Zapraszamy do kontaktu!

nasza oferta

Realizacja nagrań

Chcesz uwiecznić swoje muzyczne pomysły? Cenisz sobie przyjemną atmosferę? Umów się na nagranie w studiu WSPAK! Dysponujemy przestronnymi, klimatyzowanymi studiami z opcją nagrań wielościeżkowych i równie dużą reżysernią, co pozytywnie wpływa na komfort pracy nawet przy dużych projektach. Skontaktuj się z nami już dziś, zaproponujemy odpowiednie rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i przygotujemy ofertę.

Mix / Mastering / Postprodukcja

Realizujemy zlecenia miksu i/lub masteringu zarówno materiałów nagrywanych w naszych studiach jak i tych nadesłanych przez internet. Przygotujemy Twoje nagrania do publikacji w serwisach streamingowych lub do tłoczenia nośników fizycznych.

Audycje i podcasty

Nasze studia nagraniowe to przestrzeń, w której możesz czuć się swobodnie i realizować swoje pomysły bez obaw o zagadnienia techniczne. Estetycznie wykończone pomieszczenia z dobrą akustyką i klimatyzacją pozwalają na rejestrację nawet dłuższych audycji i podcastów, zarówno w formie audio jak i wideo.

Spoty reklamowe

Stawiamy na kreatywność dzięki czemu Twoja reklama wyróżni się na tle innych. Stworzymy dla Ciebie muzykę, efekty dźwiękowe oraz przeprowadzimy nagrania z profesjonalnymi lektorami. Wszystko w oparciu o scenariusz, który przygotujemy wspólnie na jednym ze spotkań.

Udźwiękowienia

Nasze doświadczenie i wiedza są niewątpliwymi atutami, dzięki którym stworzymy efekty dźwiękowe do Twojego filmu, reklamy, gry, aplikacji lub słuchowiska. Szelest liści, strumień wody, kroki na trawie odpowiednio dopasowane do treści pozwolą czerpać pełnię satysfakcji z produkcji.

Audiobooki / Słuchowiska

Dysponujemy dużą bazą różnorodnych głosów, współpracujemy na co dzień z wieloma utalentowanymi lektorami. Posiadamy ogromne doświadczenie w przekuwaniu słowa drukowanego na fale dźwiękowe które trafiają do serc słuchaczy. Dbamy przy tym o najwyższą jakość produkcji. Z nami to nie może się nie udać!

Realizacja dźwięku live

Studio to nasz żywioł, jednak nasz wszechstronny zespół z wielką chęcią zajmuje się również realizacją wszelkiej maści wydarzeń live. Mamy za sobą kilkanaście różnego rodzaju sztuk, żadne wyzwanie nam nie straszne więc do naszego portfolio szybko dopisujemy kolejne!

KONTAKT Z NAMI

SOCIAL MEDIA