Mix, mastering i produkcja

Jeśli szukasz zaufanego mastering studia, w którym grono specjalistów zajmie się w rzetelny i zaawansowany sposób montażem dźwięku do Twojego projektu, to świetnie się składa! W naszym studiu postprodukcji w Warszawie oferujemy fachowe usługi mixu, masteringu i produkcji! Zapraszamy do współpracy, której efektem będzie materiał dopieszczony dźwiękowo w 100%!

Kompleksowy montaż dźwięku w studiu postprodukcji w Warszawie

Jesteśmy grupą fachowców, mających do swojej dyspozycji wielozadaniowe studio postprodukcyjne w Warszawie, w którym zajmujemy się kompleksowym montażem dźwięku – uwzględniając mix, mastering i produkcję przy pomocy nowoczesnego sprzętu. Nasze usługi realizacji dźwięku są odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu doskonaleniu naszych umiejętności. Jeśli potrzebny Ci profesjonalny mix lub mastering piosenki albo usługi innego rodzaju – skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, a ponadto w dobie powszechnej cyfryzacji, damy Ci możliwość skorzystania z naszych usług bez wychodzenia z domu. Oferujemy bowiem realizację projektów online, dzięki czemu otrzymasz od nas gotowe pliki bez konieczności stacjonarnych odwiedzin.

Sprawdź pozostałe usługi Wspak Studio

Warto zaznaczyć, że nasze studio nagraniowe w Warszawie oferuje nie tylko fachowy mix i mastering stacjonarnie i online, ale i szereg innych usług, takich jak:

Jak widać, działamy także poza ścianami naszego studia podcastowego. Zapraszamy do współpracy!

 

nasza oferta

Realizacja nagrań

Chcesz uwiecznić swoje muzyczne pomysły? Cenisz sobie przyjemną atmosferę? Umów się na nagranie w studiu WSPAK! Dysponujemy przestronnymi, klimatyzowanymi studiami z opcją nagrań wielościeżkowych i równie dużą reżysernią, co pozytywnie wpływa na komfort pracy nawet przy dużych projektach. Skontaktuj się z nami już dziś, zaproponujemy odpowiednie rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i przygotujemy ofertę.

Mix / Mastering / Postprodukcja

Realizujemy zlecenia miksu i/lub masteringu zarówno materiałów nagrywanych w naszych studiach jak i tych nadesłanych przez internet. Przygotujemy Twoje nagrania do publikacji w serwisach streamingowych lub do tłoczenia nośników fizycznych.

Audycje i podcasty

Nasze studia nagraniowe to przestrzeń, w której możesz czuć się swobodnie i realizować swoje pomysły bez obaw o zagadnienia techniczne. Estetycznie wykończone pomieszczenia z dobrą akustyką i klimatyzacją pozwalają na rejestrację nawet dłuższych audycji i podcastów, zarówno w formie audio jak i wideo.

Spoty reklamowe

Stawiamy na kreatywność dzięki czemu Twoja reklama wyróżni się na tle innych. Stworzymy dla Ciebie muzykę, efekty dźwiękowe oraz przeprowadzimy nagrania z profesjonalnymi lektorami. Wszystko w oparciu o scenariusz, który przygotujemy wspólnie na jednym ze spotkań.

Udźwiękowienia

Nasze doświadczenie i wiedza są niewątpliwymi atutami, dzięki którym stworzymy efekty dźwiękowe do Twojego filmu, reklamy, gry, aplikacji lub słuchowiska. Szelest liści, strumień wody, kroki na trawie odpowiednio dopasowane do treści pozwolą czerpać pełnię satysfakcji z produkcji.

Audiobooki / Słuchowiska

Dysponujemy dużą bazą różnorodnych głosów, współpracujemy na co dzień z wieloma utalentowanymi lektorami. Posiadamy ogromne doświadczenie w przekuwaniu słowa drukowanego na fale dźwiękowe które trafiają do serc słuchaczy. Dbamy przy tym o najwyższą jakość produkcji. Z nami to nie może się nie udać!

Realizacja dźwięku live

Studio to nasz żywioł, jednak nasz wszechstronny zespół z wielką chęcią zajmuje się również realizacją wszelkiej maści wydarzeń live. Mamy za sobą kilkanaście różnego rodzaju sztuk, żadne wyzwanie nam nie straszne więc do naszego portfolio szybko dopisujemy kolejne!

KONTAKT Z NAMI

SOCIAL MEDIA