Audycje i podcasty

Szukasz zaufanego partnera do produkcji podcastów? Wspak Studio jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalistów od realizacji dźwięku w naszym studiu podcastowym w Warszawie. Zajmiemy się dla Ciebie realizacją projektu od A do Z, bez konieczności angażowania podwykonawców. Specjalizujemy się w produkcji podcastów, audiobooków oraz innych rodzajów słuchowisk od pomysłu, przez kreację, aż po dostarczenie gotowego produktu.

Wspak Studio – profesjonalnie nagrany podcast jest na wyciągnięcie Twojej ręki

Nie jesteśmy zwyczajnym studiem nagraniowym w Warszawie. Wspak Studio to nie tylko miejsce, w którym powstają oryginalne i angażujące podcasty, ale przede wszystkim marka – zbiór specjalistów w pełnym znaczeniu tego słowa. Używamy najnowszych technologii nagrań dźwiękowych, aby ożywić idee i opowieści naszych klientów. Produkcja podcastu w naszym wykonaniu rozpocznie się od zrozumienia Twoich celów, zasłuchania się w Twój głos i zidentyfikowania odpowiedniego dźwiękowego stylu narracyjnego.

Zalety naszego studia podcastowego

Współpraca z naszym studiem podcastowym w Warszawie niesie za sobą szereg zalet:

  • kompleksowe usługi – od pomysłu, przez produkcję i montaż dźwięku, do publikacji,
  • doświadczony zespół specjalistów od dźwięku,
  • materiał nagrany przy pomocy nowoczesnego sprzętu,
  • indywidualne podejście do każdego klienta i projektu.

Warto też dodać, że oferujemy również współpracę online. Jesteśmy do dyspozycji klientów nie tylko ze stolicy!

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty związanej z realizacją dźwięku, do której zaliczają się m.in. nagrania lektorskie czy udźwiękowienie filmów. Ponadto zajmujemy się nagłośnieniem imprez w Warszawie czy mixem i masteringiem online. Zapraszamy do kontaktu!

 

nasza oferta

Realizacja nagrań

Chcesz uwiecznić swoje muzyczne pomysły? Cenisz sobie przyjemną atmosferę? Umów się na nagranie w studiu WSPAK! Dysponujemy przestronnymi, klimatyzowanymi studiami z opcją nagrań wielościeżkowych i równie dużą reżysernią, co pozytywnie wpływa na komfort pracy nawet przy dużych projektach. Skontaktuj się z nami już dziś, zaproponujemy odpowiednie rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i przygotujemy ofertę.

Mix / Mastering / Postprodukcja

Realizujemy zlecenia miksu i/lub masteringu zarówno materiałów nagrywanych w naszych studiach jak i tych nadesłanych przez internet. Przygotujemy Twoje nagrania do publikacji w serwisach streamingowych lub do tłoczenia nośników fizycznych.

Audycje i podcasty

Nasze studia nagraniowe to przestrzeń, w której możesz czuć się swobodnie i realizować swoje pomysły bez obaw o zagadnienia techniczne. Estetycznie wykończone pomieszczenia z dobrą akustyką i klimatyzacją pozwalają na rejestrację nawet dłuższych audycji i podcastów, zarówno w formie audio jak i wideo.

Spoty reklamowe

Stawiamy na kreatywność dzięki czemu Twoja reklama wyróżni się na tle innych. Stworzymy dla Ciebie muzykę, efekty dźwiękowe oraz przeprowadzimy nagrania z profesjonalnymi lektorami. Wszystko w oparciu o scenariusz, który przygotujemy wspólnie na jednym ze spotkań.

Udźwiękowienia

Nasze doświadczenie i wiedza są niewątpliwymi atutami, dzięki którym stworzymy efekty dźwiękowe do Twojego filmu, reklamy, gry, aplikacji lub słuchowiska. Szelest liści, strumień wody, kroki na trawie odpowiednio dopasowane do treści pozwolą czerpać pełnię satysfakcji z produkcji.

Audiobooki / Słuchowiska

Dysponujemy dużą bazą różnorodnych głosów, współpracujemy na co dzień z wieloma utalentowanymi lektorami. Posiadamy ogromne doświadczenie w przekuwaniu słowa drukowanego na fale dźwiękowe które trafiają do serc słuchaczy. Dbamy przy tym o najwyższą jakość produkcji. Z nami to nie może się nie udać!

Realizacja dźwięku live

Studio to nasz żywioł, jednak nasz wszechstronny zespół z wielką chęcią zajmuje się również realizacją wszelkiej maści wydarzeń live. Mamy za sobą kilkanaście różnego rodzaju sztuk, żadne wyzwanie nam nie straszne więc do naszego portfolio szybko dopisujemy kolejne!

KONTAKT Z NAMI

SOCIAL MEDIA