Audiobooki i słuchowiska

Planujesz nagranie audiobooka lub słuchowiska? Szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się realizacją tego projektu? Serdecznie zapraszamy do współpracy! Jako Wspak Studio mamy olbrzymie doświadczenie w przekuwaniu słowa pisanego na fale dźwiękowe przyjemne w odbiorze dla słuchaczy. Koniecznie sprawdź szczegóły naszej oferty i skorzystaj z możliwości, jakie dają wieloletnia wiedza, doświadczenie oraz nowoczesne studio nagraniowe w Warszawie!

Realizacja audiobooka/słuchowiska w profesjonalnych warunkach

W ramach nagrań audiobooków zaufali nam nie tylko indywidualni klienci, ale także duże wydawnictwa, dla których tworzymy słuchowiska, w których słowo czytane jest oprawione efektami dźwiękowymi. Do naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie audio, dzięki czemu klienci otrzymują produkty o doskonałej jakości dźwięku i w 100% zgodne z ich wytycznymi. Ponadto współpracujemy z szerokim gronem profesjonalnych lektorów, co przekłada się na dużą bazę różnorodnych głosów. Z pewnością uda nam się znaleźć dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie!

Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz:

  • usługę dostosowaną do Twoich potrzeb – przygotowujemy indywidualną ofertę dla każdej książki lub scenariusza,
  • zaangażowanie na każdym etapie produkcji – od planowania, przez nagranie, po proces montażu dźwięku,
  • możliwość nagrania w nowoczesnym studiu nagraniowym w Warszawie,
  • kompleksową obróbkę audio, w tym: montaż, miks, mastering.

Szeroka oferta naszej firmy

Warto zaznaczyć, że to nie koniec naszej oferty. Wspak Studio to nie tylko miejsce, w którym aktualnie pracujemy, ale przede wszystkim marka – grupa specjalistów od lat zajmujących się szeroko pojętą realizacją dźwięku. Oferujemy też m.in.:

nasza oferta

Realizacja nagrań

Chcesz uwiecznić swoje muzyczne pomysły? Cenisz sobie przyjemną atmosferę? Umów się na nagranie w studiu WSPAK! Dysponujemy przestronnymi, klimatyzowanymi studiami z opcją nagrań wielościeżkowych i równie dużą reżysernią, co pozytywnie wpływa na komfort pracy nawet przy dużych projektach. Skontaktuj się z nami już dziś, zaproponujemy odpowiednie rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i przygotujemy ofertę.

Mix / Mastering / Postprodukcja

Realizujemy zlecenia miksu i/lub masteringu zarówno materiałów nagrywanych w naszych studiach jak i tych nadesłanych przez internet. Przygotujemy Twoje nagrania do publikacji w serwisach streamingowych lub do tłoczenia nośników fizycznych.

Audycje i podcasty

Nasze studia nagraniowe to przestrzeń, w której możesz czuć się swobodnie i realizować swoje pomysły bez obaw o zagadnienia techniczne. Estetycznie wykończone pomieszczenia z dobrą akustyką i klimatyzacją pozwalają na rejestrację nawet dłuższych audycji i podcastów, zarówno w formie audio jak i wideo.

Spoty reklamowe

Stawiamy na kreatywność dzięki czemu Twoja reklama wyróżni się na tle innych. Stworzymy dla Ciebie muzykę, efekty dźwiękowe oraz przeprowadzimy nagrania z profesjonalnymi lektorami. Wszystko w oparciu o scenariusz, który przygotujemy wspólnie na jednym ze spotkań.

Udźwiękowienia

Nasze doświadczenie i wiedza są niewątpliwymi atutami, dzięki którym stworzymy efekty dźwiękowe do Twojego filmu, reklamy, gry, aplikacji lub słuchowiska. Szelest liści, strumień wody, kroki na trawie odpowiednio dopasowane do treści pozwolą czerpać pełnię satysfakcji z produkcji.

Audiobooki / Słuchowiska

Dysponujemy dużą bazą różnorodnych głosów, współpracujemy na co dzień z wieloma utalentowanymi lektorami. Posiadamy ogromne doświadczenie w przekuwaniu słowa drukowanego na fale dźwiękowe które trafiają do serc słuchaczy. Dbamy przy tym o najwyższą jakość produkcji. Z nami to nie może się nie udać!

Realizacja dźwięku live

Studio to nasz żywioł, jednak nasz wszechstronny zespół z wielką chęcią zajmuje się również realizacją wszelkiej maści wydarzeń live. Mamy za sobą kilkanaście różnego rodzaju sztuk, żadne wyzwanie nam nie straszne więc do naszego portfolio szybko dopisujemy kolejne!

KONTAKT Z NAMI

SOCIAL MEDIA